Про мене

Станислав Бондаренко

Народився

26 ластопада 1979р в м. Харкові

Освіта

Університет — Харківський національний медичний університет, 1996-2002 рр.

Інтернатура — Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня, 2002-2004 рр.

Аспірантура — 2006-2009, ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України», спеціальність – «травматологія та ортопедія».
Тема кандидатської дисертації: “Ендопротезування кульшового суглоба при наслідках реактивних артритів”.

Докторантура — 2016-2018, ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України», спеціальність – «травматологія та ортопедія».
Тема кандидатської дисертації: “Ендопротезування при наслідках травм кульшової западини та проксимального відділу стегнової кістки”.

Професійний досвід

Лютий 2004 – жовтень 2006 — ортопед-травматолог відділення невідкладної травматологічної допомоги ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України».

Жовтень 2009 – грудень 2010 — молодший науковий співробітник відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України ».

Січень 2011 – грудень 2013 – науковий співробітник відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України».

Січень 2013 – грудень 2016 – старший науковий співробітник відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України».

Листопад 2018 – по даний час – головний науковий співробітник відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України».

Співвиконавець в науково-дослідних темах інституту. Був відповідальним виконавцем тем: «Розробити нові методики ендопротезування кульшового суглоба при дефектах кульшової западини», «Дослідити взаємозв’язок між порушеннями метаболізму кісткової та хрящової тканин і системи гемостазу у хворих з різними стадіями остеоартрозу великих суглобів для попередження розвитку гіперкоагуляційних станів», «Розробити методики ендопротезування кульшового суглоба при наслідках травм кульшової западини і проксимального відділу стегнової кістки».

Хірургічна спеціалізація

– складне первинне і ревізійне ендопротезування кульшового та колінного суглобів;
– артроскопія колінного та кульшового суглобів;
– реконструктивно-відновлювальні операції на колінному і кульшовому суглобах

Опубліковані наукові праці:

104 наукові публікації, з них: 53 статті в наукових фахових журналах в Україні та за кордоном, 36 тез, опублікованих у матеріалах конференцій, 2 глави в 2-х підручниках, 4 глави в 3 монографіях, 1 методичні рекомендації, 8 патентів України.

Нагороди:

Лауреат премії ім. проф. М.І.Ситенка першого ступеня в конкурсі для молодих вчених на кращі наукові роботи за спеціальністю «ортопедія-травматологія» (2008 р.).

Диплом учасника IV обласного змагання “Кращий молодий вчений Харківської області”. Нагороджений головою Харківської обласної державної адміністрації (2009 р.)

Почесна грамота Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, дітей, жінок та молоді, активну громадську діяльність, професіоналізм і відданість праці (2011 р).

3-є місце за кращу наукову доповідь, представлений на Українській науково-практичній конференції «Внесок молодих спеціалістів в розвиток медичної науки і практики» (2012 р).

Грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та великий внесок в охорону здоров’я (2013 р.).

Почесна грамота Президії Національної академії медичних наук України за особистий внесок у розвиток медичної науки, значні досягнення у професійній діяльності (2013 р.).

1-е місце серед молодих вчених за наукову доповідь на XVI з’їзді ортопедів-травматологів України (2013 р.).

Почесна грамота Президії Національної академії медичних наук України за вагомий особистий внесок у розвиток ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» (2019 р.).

Курси підвищення кваліфікації, стажування та гранти:

Грант Американо-австрійського медичного товариства – курс «Хірургія кісток і суглобів» на Зальцбурзькому медичному семінарі (2009 р.).

Грант EFORT FOUNDATION – місячний курс з ендопротезування кульшового та колінного суглобів в університетській клініці Карла Густава (Дрезден, Німеччина, 2011 р.).

Стажування за грантом Американо-австрійського медичного товариства в ортопедичному відділенні університетського госпіталю Algemeines Krankenhaus (Відень, Австрія, 2011 р, 2013 р.).

Стажування за грантом від Американської академії хірургів-ортопедів (AAOS): курс з артроскопії кульшового суглоба в ортопедичному навчальному центрі (Роузмонт, Іллінойс) і в 2 клініках Прінстонської ортопедичної асоціації з ендопротезування кульшового та колінного суглобів (Прінстон, Нью-Джерсі) (США, 2013 р.).

Стажування в 12 провідних центрах ендопротезування кульшового суглоба в США і 1 – в Канаді за програмою Американського товариства кульшового суглоба «The 2014 Hip Society Rothman-Ranawat Traveling Fellowship» (2014 р.).

Стажування за результатами конкурсу від Американської академії хірургів-ортопедів (AAOS) – «International Emerging Leaders Scholarship Award» – курс із складного первинного та ревізійного ендопротезування колінного суглоба в Ортопедичному навчальному центрі (Роузмонт, Іллінойс) і в ортопедичній клініці університетського госпіталю Сан-Франциско ( 2016 р.).

Курс із первинного та ревізійного ендопротезування колінного суглоба в клініці Штольцальпе (Австрія, 2016 р.).

Курс із ревізійного ендопротезування колінного суглоба Link Academy (Гамбург, Німеччина, 2016 р.).

Курс з ендопротезування кульшового суглоба «Direct Anterior Approach in THA» (Тайбей, Тайвань, 2016 р.).

Курс із складного ендопротезування колінного та кульшового суглоба (Langone Medical Center, Hospital for Joint Diseases, New York, United States, липень 2018 року)

Мастер-курс «Master course of multigen with knee balancer» (січень 2020 року, Університетська клініка м. Мартін, Словаччина)

Науково-організаційна діяльність:

З 2019 р. – секретар спеціалізованої вченої ради 14.01.21.(травматологія та ортопедія) в ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України».

Член редколегії журналу “Hip International”.

Рецензент журналів, зареєстрованих в науковометричних базах світового рівня: “Journal of Arthroplasty”, “Hip International”, “EFORT Open Reviews”, “Ортопедія, травматологія та протезування”, “Libyan Journal of Medicine”, “Medical Principles and Practice”, “Case Reports in Orthopedics”.

Членство в медичних асоціаціях і товариствах:

– Генеральний секретар European Hip Society;

– Національний представник в SICOT.
– Українська асоціація ортопедів-травматологів;
– American Association of Hip and Knee Surgeons (AAHKS).
– American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS);
– International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology (SICOT).

Додаткова діяльність:

Експерт Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу закупівель за напрямом «Ендопротези і набори для імплантації».

Володіння іноземними мовами:

Англійська мова – B2 Upper-Intermediate
Certificate iTEP Test ID#: 12604A68AP