Підготовка до оперативного втручання

 

 

Коли Ви з лікарем вирішите, що операція Вам допоможе, Вам потрібно буде дізнатися, якими є можливі результати і, виходячи з цього, скласти план лікування для досягнення найкращих результатів. Підготовка психологічно і фізично до операції є важливим кроком на шляху до успішного результату. Розуміння процесу і Вашої ролі в ньому допоможе Вам швидше відновитися.

Перед операцією Ваш лікар проведе повне медичне обстеження, щоб переконатися, що у Вас немає будь-яких супутніх захворювань, які можуть вплинути на операцію або її результати. Клінічні аналізи і рентген обов’язково виконують за тиждень до будь-якої серйозної операції.

Дайте інформацію про ліки, які Ви приймаєте. Можливо, їх використання слід припинити перед операцією.

Якщо у Вас надмірна вага, то зниження ваги перед операцією допоможе в процесі реабілітації. Тим не менш, Ви не повинні дотримувати дієти протягом місяця до операції, щоб не знизити рівень гемоглобіну.

Якщо Ви приймаєте аспірин або протизапальні препарати, варфарин або інші препарати, що підвищують ризик кровотечі, Вам необхідно припинити їх прийом за тиждень до операції, щоб мінімізувати кровотечу.

Якщо Ви курите, Ви повинні припинити або скоротити, щоб зменшити ризик операції і поліпшити одужання.

Будь-які проблеми із зубами, яснами, сечостатевої сферою або кишечником необхідно лікувати перед операцією, щоб знизити ризик інфекції пізніше.

Дотримуйте збалансовану дієту, доповнену щоденними полівітамінами з залізом.

Повідомляйте про будь-які інфекції свого хірурга. Операція не може бути виконана, поки всі інфекції не вилікувані.

Станислав Евгеньевич Бондаренко

Задати питання лікарю

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами для обговорення вашого питання.