Артроскопія кульшового суглоба

Артроскопія кульшового суглоба – це малоінвазивна хірургічна процедура, при якій пошкоджений кульшовий суглоб оперують за допомогою артроскопа та інших інструментів.

Артроскопія кульшового суглоба заподіює пацієнту менше травм, ніж традиційні «відкриті» операції, що сприяє більш швидкому відновленню, зменшенню болю та зменшенню утворення рубців.

Артроскопія кульшового суглоба

Артроскопія кульшового суглоба починається з витягнення, яке забезпечує розширення суглобової щілини.

У кульшовому суглобі роблять розріз. Потім вводять крихітну камеру або артроскоп, який використовують для перегляду структур кульшового суглоба, визначаючи причини болю в ньому.

Після вивчення структур кульшового суглоба і встановлення діагнозу роблять додаткові невеликі розрізи в суглобі для використання додаткових ортопедичних інструментів для оперативного втручання.

Артроскопія кульшового суглоба є поширеним методом лікування кульшового суглоба, однак вона не така популярна, як артроскопія колінного суглоба.

Перш ніж призначити операцію лікар проводить ретельне дослідження, яке підтвердить неефективність консервативного лікування.

Показання до артроскопії кульшового суглоба

Артроскопія кульшового суглоба зазвичай використовується для діагностики і лікування різних захворювань кульшового суглоба, в тому числі:

  • Пошкодження суглобової губи
  • Фемороацетабулярне обмеження (імпіджмент)
  • Пошкодження суглобового хряща
  • Травми сухожилків або зв’язок стегна
  • Синовіїт

Всі ці патологічні стани кульшового суглоба, які лікують за допомогою артроскопії кульшового суглоба, можуть привести до розвитку і прогресування артрозу кульшового суглоба, якщо його не лікувати.

Час відновлення після артроскопії кульшового суглоба залежить від Вашого віку, стану здоров’я і способу життя.

Використання милиць рекомендують на термін від одного тижня до місяця.

Залежно від Вашої ситуації буде розроблено повну програму реабілітації для повернення рухливості в суглобі і поліпшення якості життя.