Біль в кульшовому суглобі

Біль в кульшовому суглобі – один з поширених симптомів, на які скаржаться пацієнти. Біль не завжди відчувають точно в кульшовому суглобі. Він може відчуватися в кульшовому суглобі і навколо нього, і його причини можуть бути різними. Причину болю можна визначити по його точнії локалізації. Проблеми в кульшовому суглобі найчастіше викликають біль, що відчувається всередині кульшового суглоба або ділянці паху. Однак, біль, що відчувається на зовнішньому боці стегна, верхній частині стегна або сідниць, може бути результатом проблем м’язів, зв’язок, сухожилків і м’яких тканин, що оточують кульшовий суглоб. Також певні захворювання, що зачіпають інші частини Вашого тіла – поперек або коліна – також викликають біль в стегні.

Основною причиною раптового болю в стегні є травма, яка веде до перелому стегнової кістки. Переломи стегна є поширеним у літніх людей, бо кістки зношуються з віком. Іншими причинами болю в стегні можуть бути артрит, бурсит, інфекція, захворювання попереку, остеонекроз головки стегнової кістки, розтягнення зв’язок або деформації і тендиніт. Ваш лікар оцінить стан на основі анамнезу, рентгенограм та інших обстежень.

Протизапальні і знеболюючі препарати полегшують симптоми. Однак повинна бути усунута причина болю. Виконання певних правил може дати можливість уникнути загострення болю, а також поліпшити якість життя. Уникайте фізичних навантажень, які можуть збільшити біль, розтягнення чотириголового м’яза і підколінного сухожилля і їх розігрів перед фізичними навантаженнями поліпшать стан. Застосування пакетів з льодом в ділянці болю тривалістю приблизно 15 хвилин три-чотири рази на день зменшує біль і набряк. Але якщо у вас травма з сильним болем в стегні і припухлістю, негайно зверніться до свого хірурга-ортопеда для поліпшення результатів лікування.

Станислав Евгеньевич Бондаренко

Задати питання лікарю

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами для обговорення вашого питання.