Національний представник в Міжнародному товристві ортопедів-травматологів SICOT

Велика честь для мене бути обраним Національним представником в Міжнародному товаристві ортопедів-травматологів (SICOT).
Товариство SICOT створено для сприяння прогресу ортопедичної науки та клінічної практики, зокрема для поліпшення догляду за пацієнтами, а також у сприянні та розвитку викладання, досліджень та освіти. Воно підтримує філософію, згідно з якою ортопедична освіта повинна бути доступною для хірургів незалежно від їхнього походження, культури та ресурсів. У 2019 році SICOT відсвяткував своє 90-річчя.
Я маю за мету застосовувати досвід роботи в міжнародних ортопедичних товариствах для зміцнення позицій України у світовій ортопедичній спільноті та підвищення обізнаності української ортопедії та травматології у світових ортопедичних практиках. Однією з цілей я бачу більш широке охоплення молодих українських хірургів-ортопедів освітніми курсами, що проводяться на території України товариством SICOT, та просування програм стипендій SICOT серед молодих українських хірургів-ортопедів. Я також вважаю вкрай необхідним розширити можливості спільної дослідницької діяльності українських вчених та членів SICOT. Я вірю, що в якості національного представника України в SICOT я можу зробити свій внесок у подальший розвиток української ортопедичної спільноти.

Станислав Евгеньевич Бондаренко

Задати питання лікарю

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами для обговорення вашого питання.